Bessen en Zuidvruchten
Bessen en zuidvruchten kopen? Geschikt voor de lekkerste baksels of gewoon als tussendoortje
We beschikken over een mooi assortiment aan gedroogd fruit en bessen. Lekker zoet en helemaal natuurlijk. Gedroogd fruit bevat vitamines en mineralen en in de gedroogde vruchten kan je de benodigde voedingsvezels terug vinden.
Gedroogd fruit kan je rechtstreeks uit de verpakking eten. Een mooie aanvulling bij je ontbijt, maar het is ook ter variatie toe te voegen aan warme maaltijden of baksels. Door de natuurlijke zoete smaak is het ook een ideale snack voor kinderen.
Al ons gedroogd fruit is ongezwaveld. Ongezwaveld fruit wordt na de oogst alleen gedroogd en vervolgens verpakt. Zo blijft de pure smaak en natuurlijke kleur behouden.
Je kan bij ons zorgeloos en met een gerust hart winkelen, onze bessen en zuidvruchten zijn namelijk glutenvrij, lactosevrij, vrij van geraffineerde suikers, vrij van slechte e-nummers, gistvrij, GMO-vrij en biologisch. Zo weet je dat je échte pure bessen en zuidvruchten koopt.
Terrasana
Terrasana Açai Poeder High Energie 140g - BIO
€24,05
- beste keus
Puur Mieke
Puur Mieke Ongezwavelde Abrikozen - 400g - BIO
€5,99
- beste keus
Puur Mieke
Puur Mieke Cranberries gezoet met appeldiksap - 400g - BIO
€11,49
- beste keus
Puur Mieke
Puur Mieke Dadels zonder pit - 400g - BIO
€4,59
- beste keus
Puur Mieke
Puur Mieke Goji bessen - 250g - BIO - THT 24-02-2023
€11,04€12,99
- beste keus
Puur Mieke
Puur Mieke Moerbeien wit - 400g - BIO
€8,49
- beste keus
Puur Mieke
Puur Mieke Blue Thompson Rozijnen - 400g - BIO
€4,29
- beste keus
Puur Mieke
Puur Mieke Vijgen gedroogd - 400g - BIO
€7,49
- beste keus
Puur Mieke
Puur Mieke Sultana Rozijnen - 400g - BIO
€3,29
Treat
Treat Baobab Poeder - 200g
€12,85
- beste keus
Puur Mieke
Puur Mieke Chiazaad - 400g - BIO
€5,49
- beste keus
Puur Mieke
Puur Mieke Inca bessen - 250g - BIO
€9,29
- beste keus
Puur Mieke
Puur Mieke Mango reepjes gedroogd - 250g - BIO
€8,49