Menu
EUR
Wat helpt tegen muggen beten?

Wat helpt tegen muggen beten?

Door: Mieke Hendriks Reacties: 0

In je achtertuin, aan een idyllisch riviertje in Frankrijk of in de tropische jungle van Maleisië, muggen zijn overal.

Krijg je al jeuk bij het lezen van deze intro? Lees dan snel verder voor onze natuurlijke tips tegen muggen.

Natuurlijke varianten muggen spray

1. Anti insect bar citronella

De anti-insect bar citronella is ideaal voor gebruik in de nacht of op een warme zomeravond. De krachtige samenstelling wordt traditioneel gebruikt om muggen en andere insecten op afstand te houden.

Tegelijkertijd biedt de bar zachte verzorging voor de huid. Hij bevat natuurlijke oliën en boters die de huid voeden en verzachten en is vrij van parfum. Geen chemische muggen spray of roller, maar een verzorgende body bar die helpt muggen te weren.

Ook na een insectenbeet komt deze bar goed van pas. Dankzij de verzorgende eigenschappen kan hij helpen de rode en geprikkelde huid te kalmeren.

Ga naar product >>

2. Lavendelolie

Een geur waar muggen absoluut niet van houden, maar wij juist wel, is lavendel. Meng een paar druppels lavendelolie met een draagolie zoals kokosolie en breng dit aan op de huid. Zo creëer je een natuurlijke muggen spray.

Ga naar product >>

3. Appelciderazijn

Tot slot een populair product met een geur waar muggen liever bij uit de buurt blijven: Appel Cider Azijn. De azijn van Bragg wordt op veel manieren gebruikt en kan ook ingezet worden als natuurlijk anti muggenproduct. Sommige mensen drinken dagelijks 2 tot 3 eetlepels appelciderazijn in hun water.

Daarnaast kan appelciderazijn helpen om jeuk te verminderen. Voeg een scheutje toe aan je badwater of dep met een watje wat appelciderazijn op de bult. Dit kan verlichting geven bij jeuk.

Ga naar product >>

Toch gebeten? Wat te doen tegen muggen beten

He bah… je wordt ’s ochtends wakker en je hebt toch bezoek gehad van een mug. Niet krabben. Hoewel je muggen niet altijd kan bestrijden, kun je de jeuk vaak wel verlichten. Naast appelciderazijn zijn er nog meer natuurlijke oplossingen.

1. Na de beet roller

De na de beet roller zonder DEET van Chi is geschikt bij insecten en kwallenbeten. De 100 procent plantaardige en natuurlijke formule verzorgt en verzacht de huid.

[products=blog_nadebeetroller]

2. Basische crème

De basische crème met een pH van 8,2 ondersteunt de gezonde zuurgraad van de huid door zure afvalstoffen te neutraliseren. Bij een insectenbeet kunnen de basische eigenschappen helpen de geïrriteerde (zure) huid te neutraliseren, waardoor de jeuk vaak vrijwel direct afneemt.

Daarnaast is de crème ook te gebruiken na een zonnebad, bij schaafwondjes, recente littekens of warmtebultjes. Ook geschikt als gezichtscrème en voor de gevoelige of problematische huid.

[products=blog_basischecreme]

3. Kamilleolie

Kamille staat bekend om zijn verzachtende en kalmerende eigenschappen voor de huid. Het kan helpen bij jeuk, roodheid en irritatie na een beet. Gebruik kamilleolie altijd verdund met een draagolie zoals kokosolie of amandelolie en dep het voorzichtig op de beet.

[products=blog_kamilleolie]

4. Duo spray zink en zilver

Producten met zink staan erom bekend dat ze kunnen helpen de huid te kalmeren en te beschermen bij irritatie.

[products=blog_zinkenzilverspray]

5. Aloe vera irriderm biogel

Aloe vera is een van de meest gebruikte natuurlijke verzorgingsproducten bij insectenbeten. Deze vetvrije anti irritatiegel, verrijkt met onder andere aloë vera, kamille, zoethoutwortel, lavendel, menthol en vitamine E, helpt de huid te verkoelen en te kalmeren bij roodheid en jeuk.

[products=blog_aloeverabiogel]

Breng een van deze producten puur of verdund aan op de muggenbult voor verlichting van de vervelende jeuk.


Reacties (0)

Er zijn nog geen reacties, wees de eerste die reageert
Bankoverschrijving Billink PAY By Bank
Kies uw taal
Kies uw valuta
Mijn account
Wachtwoord vergeten?
Recent toegevoegd
Totaal incl. btw
0,00
Bestel nog voor €55,00 en de verzending is gratis
0
Vergelijk
Start vergelijking

Laat een reactie achter

Uw e-mailadres zal niet worden gepubliceerd
Dit artikel is toegevoegd aan jouw winkelwagen!