
Benecos Vegan Nagellak Remover - 125ml
Productomschrijving
Benecos - Vegan Nagellak Remover - 125ml
Natuurlijke nagellakremover waarmee je op effectieve, maar milde wijze je nagellak verwijdert.
De nagellakremover is verrijkt met glycerine, biologische sinaasappelschilolie en biologische lavendelolie voor mooie nagels.
Zonder aceton.
Vegan.
Waarschuwing: Buiten bereik van kinederen en uit de buurt van ontstekingsbronnen houden.
INCI
Alcohol***, Ethyl lactate, glycerin***,citrys sinensis (sweet orange) peel oil expressed*, aqua (water), lavandula angustifolia (lavender) oil*, limonene**, linalool**.
*: Gecertificeerd biologisch
**: Uit essentiële olie
***: Geproduceerd van biologische ingrediënten
65% biologisch in totaliteit. 100% van natuurlijke oorsprong.
Productinformatie
Reviews
Katrien 18-07-2022
Ik dacht eindelijk een bio nagellak remover gevonden te hebben, maar helaas. Zelfs met heel hard en lang wrijven blijven er sporen nagellak achter... Ik zoek verder... Antwoord Puur Mieke: Wanneer je deze nagellak remover gebruikt is het raadzaam deze langer te laten weken dan wat je van anderen gewend bent. Wanneer er sporen achterblijven van de kleur van de nagellak zijn deze in de nagelplaat getrokken. Advies is dan om een transparante basis laag aan te brengen voordat de kleurlak word aangebracht.