- Sale
- -10%
- Aan verlanglijst toevoegen

Mesclun 'Aziatisch' is een heerlijk mengsel van onder andere de volgende soorten: Paksoi 'Taisai', Tatsoi, Raapsteel 'Mizuna', Snijbiet 'Donkergr. Gladde Witribbige 3', Chinese kool 'Granaat' en de bladmosterdrassen 'Golden Frills', 'Purple Frills' en 'Red Giant'. Dit mengsel is lekker pittig van smaak en dient jong geoogst te worden, na ongeveer 3 à 4 weken (wanneer de plantjes ongeveer 10 cm hoog zijn). Wanneer je de jonge plantjes boven het groeipunt afsnijdt, kan je ze tot driemaal toe oogsten.
De exacte samenstelling en verhoudingen van Mesclun 'Aziatisch' kan verschillen, afhankelijk van beschikbaarheid van de zaden; het mengsel zal altijd minimaal 6 soorten bevatten.
Deze kropsla is ook geschikt voor babyleaf.
Plantafstand: 15x2 cm
Standplaats: zon-halfschaduw
Planthoogte: 10-20 cm
Houd tussen de rijen 15 cm aan. Zaai op 1 cm in de rij en dun later uit op 2-3 cm. Je krijgt ook een mooi dicht gewas dat gemakkelijk in bundeltjes te snijden is door de zaden met wat zand of suiker te mengen en zo op een rijtje te zaaien. Je hoeft dan niet uit te dunnen.
TIP: ook geschikt als babyleaf (zaaiperiode: mei-augustus)!
Na de zomervakantie loopt het teeltseizoen vaak een beetje ten einde. Heb je toch nog zin om lekkere groente te zaaien in de (na)zomer? Kies dan voor de teelt van babyleaf en oogst na ongeveer 6 weken prachtige sla-blaadjes.
Babyleaf betekent letterlijk ‘babyblad’. Het is geen speciale variëteit, maar het zijn jong geoogste blaadjes van een gewas. Deze blaadjes zijn een stuk malser dan wanneer je het gewas op normale wijze teelt, en de blaadjes zijn dus uitermate geschikt voor salades en smoothies.
5 gram. 1 zakje is voldoende voor ongeveer 3 m².
De Bolster Biologische Zaden, Oude Oenerweg 13, 8161 PL Epe, Nederland.